Hoşgeldiniz

Kurum içi eğitimlerde en sık yaşanan problem eğitim tasarımıdır. Genelde eğitimi verecek kişilerin birden fazla görevi vardır. Bu nedenle eğitim hazırlıklarına yeterli zaman ve kaynak ayrılamaz. Kes, kopyala, yapıştır tarzı hazırlanan eğitimlerde doğal olarak verimsizliğe yol açar

İyi bir eğitim vermek için iyi bir hazırlık yapılması gerekir. Genelde 1 saatlik eğitim için en az 12-14 saat hazırlık yapılması gerekir. Tam gün veya 2 günlük bir eğitim için gerekli hazırlık süresi 25-30 günü bulur. Aktifeğitim Akademisi yayınları hazır sunum dosyaları, eğitimci el kitabı, katılımcı notları gibi gerekli tüm dokümanları kapsadığından bu süre size kalır.

Bu bölümde yer alan eğitim setleri, kurum içerisinde eğitim veren insan kaynakları ve eğitim uzmanlarına yönelik tasarlanmıştır. Profesyonel bir eğitimci iseniz sizde burada yer alan kaynaklardan yararlanabilirsiniz. Amacımız eğitim hazırlık sürenizi kısaltmak veya tümü ile ortadan kaldırmaktır.

Satın alacağınız yayın ile ilgili 6 aylık bir süre için ücretsiz destek alabilirsiniz. Seçtiğiniz yayınla ilgili daha fazla bilgiye ihtiyaç duyduğunuzda yayın sayfasında bulunan bilgi formu ile bize ulaşabilirsiniz.

İlgilendiğiniz yayın sayfasına tıklayarak yayın içeriğini, amacını ve eğitim konularını inceleyebilirsiniz.

Eğitim Oyunları El Kitabı Yıllık Güncelleme Hizmeti

Eğitim Oyunları Yıllık Güncelleme Hizmeti
Eğitim Oyunları El Kitabı yıllık oyun ve aktivite güncelleme paketi

150.-TL + % 18 KDV

Eğitim Oyunları El Kitabı Yıllık Güncelleme Hizmeti

Yayın Bilgisi:

Eğitim Oyunları El Kitabının temel amacı sizin kendi oyun ve aktivitelerinizi yaratmanızdır. Yayın içerisinde aktarılan her tekniğin daha kolay anlaşılması için doğal olarak aktivite ve oyun örnekleri de yer almaktadır. Bir çok eğitimcimiz bu örnek sayısının arttırılmasını talep etmektedir.
 
Yayını bugüne kadar satın alan ve kullanan eğitimcilerimizden gelen geri bildirimler sonucunda yayın içerisinde yer alan örnekleri sürekli zenginleştirmekteyiz. Bu nedenle her yıl, yayının sayfa sayısı doğal olarak artmaktadır. Yayını daha önce satın almış olanların da bu ilavelerden yararlanması için bu hizmeti devreye aldık. Sizde bu hizmeti satın alarak yıllık yapılan ilaveleri satın almış olduğunuz yayına ilave edebilirsiniz.
 
Bu hizmetten sadece Eğitim Oyunları El Kitabı yayınını
2015 yılı ve sonrasında satın almış olanlar yararlanabilir.

Hazırlayan

Şemsettin Akçay

Yayın İçeriği/Konular:

  • Buzkırıcılar
  • Eğitim Oyunları
  • Eğitim Aktiviteleri
  • Çerçeve Oyunları
  • Değer Zarfları
  • Simülasyonlar

Satın almadan önce lütfen okuyun
Sipariş etmekte olduğunuz eğitim dökümanları; kurum içi eğitimciler, insan kaynakları uzmanları, koçlar, yöneticiler ve profesyonel danışmanlar için hazırlanmıştır. Eğitim Oyunları El Kitabı ve Profesyonel Eğitim Setleri Aktifeğitim E2 Sensei Akademisi programına katılmış olanların öğrendikleri bilgi düzeyi dikkate alınarak hazırlanmıştır. Daha önce hiç eğitim vermediniz veya bu alanda eğitim almadınız ise, setleri kullanmadan ve satın almadan önce Aktifeğitim E2 Sensei Akademisi'ne katılmanızı tavsiye ederiz.

Bilgi Talebi ve Sipariş Formu / Telefon: 0312 - 284 4865