Hoşgeldiniz

Kurum içi eğitimlerde en sık yaşanan problem eğitim tasarımıdır. Genelde eğitimi verecek kişilerin birden fazla görevi vardır. Bu nedenle eğitim hazırlıklarına yeterli zaman ve kaynak ayrılamaz. Kes, kopyala, yapıştır tarzı hazırlanan eğitimlerde doğal olarak verimsizliğe yol açar

İyi bir eğitim vermek için iyi bir hazırlık yapılması gerekir. Genelde 1 saatlik eğitim için en az 12-14 saat hazırlık yapılması gerekir. Tam gün veya 2 günlük bir eğitim için gerekli hazırlık süresi 25-30 günü bulur. Aktifeğitim Akademisi yayınları hazır sunum dosyaları, eğitimci el kitabı, katılımcı notları gibi gerekli tüm dokümanları kapsadığından bu süre size kalır.

Bu bölümde yer alan eğitim setleri, kurum içerisinde eğitim veren insan kaynakları ve eğitim uzmanlarına yönelik tasarlanmıştır. Profesyonel bir eğitimci iseniz sizde burada yer alan kaynaklardan yararlanabilirsiniz. Amacımız eğitim hazırlık sürenizi kısaltmak veya tümü ile ortadan kaldırmaktır.

Satın alacağınız yayın ile ilgili 6 aylık bir süre için ücretsiz destek alabilirsiniz. Seçtiğiniz yayınla ilgili daha fazla bilgiye ihtiyaç duyduğunuzda yayın sayfasında bulunan bilgi formu ile bize ulaşabilirsiniz.

İlgilendiğiniz yayın sayfasına tıklayarak yayın içeriğini, amacını ve eğitim konularını inceleyebilirsiniz.

İş Haritaları İle Proje Yönetimi

Kullanıma hazır eğitim setlerinin içinde neler var?
 • Eğitimci El Kitabı (Basılı olarak),
 • Eğitim Sunumu (MS PowerPoint formatında) USB içerisinde,
 • Eğitim içerisinde kullanılacak buzkırıcılar, Eğitim aktiviteleri veya Örnek olaylar (Basılı + USB olarak),
 • Oyun ve Aktivitelerin uygulama adımları (Basılı + USB olarak),
 • Katılımcılara dağıtmak için hazırlanan iş haritaları ve dökümanlar (Basılı + USB olarak) yer almaktadır.
 • MindManager - İş Haritaları yazılımı (demo versiyonu örneklerle) USB İçerisinde,
 

Kullanım Hakları
 • Eğitim programında ve sunumlarda ihtiyaçlarınıza göre değişiklik yapmanız mümkündür. Bu nedenle dokümanlar USB ortamında dijital ve basılı olarak gönderilmektedir.
 • Yayınlarda "Kopyalanabilir" ibaresini gördüğünüz tüm sayfaları ve dökümanları eğitimlerinizde kullanılmak üzere dilediğiniz sayıda çoğaltabilirsiniz.
 • "Kopyalanamaz" ibaresini gördüğünüz sayfaların herhangi bir yöntemle dağıtılması ve çoğaltılması Fikir ve Sanat Eserleri kanunu ilgili maddelerini gereğince yasaktır.
 • Hazır eğitim setlerini kişiye lisanslı alabileceğiniz gibi kuruluşunuza lisanslı olarakda satın alabilirsiniz.
 • Sunum şablonunda ve görsellerde, kurumsal kimlik standartlarınıza uygun renk ve düzenlemeler yapabiliriz. Bu tür ilave düzenlemeler için yayın bedeline % 20 tasarım hizmet ücreti ilave edilir.
 

İş Haritaları İle Proje Yönetimi Eğitim Seti
Bütünü ve detayı bir arada görmek, iş sonuçlarını % 30 iyileştirir.

680.-TL + % 18 KDV

İş Haritaları İle Proje Yönetimi

Yayın Bilgisi:

Proje yönetimi: Belirli bir hedef ve amaca ulaşmak için, kaynakların planlanması, organize edilmesi, yönetilmesi disiplinidir. Yapılan projelere ve elde edilen sonuçlara baktığımızda, büyük bir bölümünün zaman planı ve hedeflere ulaşma anlamında başarının düşük oranda kaldığını göreceksiniz. Proje yönetimi eğitimlerinin sayısına baktığınızda bu konunun halen en çok ihtiyaç duyulan alanlardan birisi olduğunu göreceksiniz. Proje yönetiminde başarıyı sağlayan en önemli unsurlardan birisi detaylara ve bütüne aynı anda odaklanmaktır. MindManager MindJet İş Haritaları yazılımı ile yönettiğiniz projelerde bütünü ve detayları bir arada başarı ile takip edebilirsiniz. Bu sayede başarı oranınızı % 30 arttırabilirsiniz. Bu eğitim semineri iş haritaları yazılımı alanında pazar lideri olan MindManager yazılımı örnekleri ile aktarılmaktadır. Eğitim seti içerisinde yazılımın demo versiyonu yer almaktadır. Yazılımı satın almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hazırlayan

Şemsettin Akçay

Yayın İçeriği/Konular:

 • İş haritaları yaklaşımı
 • Nasıl ve nereden başlanır?
 • Proje Yönetimi
 • Kaynak Yönetimi
 • Risk Analizi ve Yönetimi
 • MindJet Proje Haritaları Örnekleri

Satın almadan önce lütfen okuyun
Sipariş etmekte olduğunuz eğitim dökümanları; kurum içi eğitimciler, insan kaynakları uzmanları, koçlar, yöneticiler ve profesyonel danışmanlar için hazırlanmıştır. Eğitim Oyunları El Kitabı ve Profesyonel Eğitim Setleri Aktifeğitim E2 Sensei Akademisi programına katılmış olanların öğrendikleri bilgi düzeyi dikkate alınarak hazırlanmıştır. Daha önce hiç eğitim vermediniz veya bu alanda eğitim almadınız ise, setleri kullanmadan ve satın almadan önce Aktifeğitim E2 Sensei Akademisi'ne katılmanızı tavsiye ederiz.

Bilgi Talebi ve Sipariş Formu / Telefon: 0312 - 284 4865